21 lip 2020 W dniu 6 lipca rozpoczęły się montaże instalacji OZE w ramach realizowanego projektu „Partnerski projekt budowy instalacji odnawialnych źródeł energii dla gmin województwa małopolskiego”. Szczegóły na załączonym plakacie.
22 cze Niezapomniany Małopolski Dzień Dziecka nad wodą Teren Gminnego Ośrodka Wodnego Radgoszcz–Narożniki tętnił życiem podczas Rodzinnego... Czytaj dalej
19 cze Świat Poezji Dziecięcej W Gminnej Bibliotece Publicznej w Radgoszczy odbył się Gminny Konkurs Recytatorski... Czytaj dalej
17 cze Sportowe emocje na Orliku Na kompleksie sportowym Orlik w Radgoszczy odbyły się dwa gminne turnieje... Czytaj dalej